HAKKIMIZDA

Havalandırma Fan sektöründe birçok firmada farklı görevlerde tecrübe edinmiş ve sektöre yenilik katmış girişimci ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur.

Daha önce değişik firmalarda edinmiş olduğu bilgi, beceri, yetenek ve deneyimlerini E&G FAN çatısı altında birleştirmiştir. Üretim ve satışını yaptığımız havalandırma sistem gereçlerinde, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli kendimizi yenilemekteyiz.

Hücreli aspiratör, Sığınak santrali, Isı geri kazanım, Aksiyeller, Vantilatörler, Kanal fanları, Jet Fanlar, Çatı fanları, Salyangoz fanlar ve Duman tahliye fanların üretim ve satışında faaliyet göstermektedir.

Firmamız proje ve tekliflere de fiyat vererek sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini en önde tutmak kaliteden ödün vermeden, problemlere uygun maliyetlerle köklü çözümler getirerek, aranan ve aranılan bir firma özelliğine sahibiz.

Satış öncesinde gösterdiği özeni, satış sonrasında da gösteren firmamız, her zaman müşterisinin yanında yer almış ve bundan sonrada almaya devam edecektir.